Evler Linens ile ışıl ışıl, yeni yıla hazır

Kalitesi ve modern çizgisiyle evlere ışıltı katan Linens, aksesuar ve sofra grubu koleksiyonu ile yeni yılda evini süslemek isteyenler için her detayı bir arada sunuyor.

Kalitesi ve modern çizgisiyle evlere ışıltı katan Linens, aksesuar ve sofra grubu koleksiyonu ile yeni yılda evini süslemek isteyenler için her detayı bir arada sunuyor. Sevdiklerine yılbaşı hediyesi arayanlara özel pek çok seçeneğin yer aldığı koleksiyonla Linens, yeni yıla hazır!

Ev alışverişini keyfe dönüştüren Linens; yatak odasından mutfağa, sofra grubundan aksesuara kadar evin her bölümüne ve her zevke hitap eden zengin ürün çeşitliliğiyle yılbaşı alışverişi için pek çok alternatif sunuyor. Linens?in aksesuar ve sofra grubunda öne çıkan yeni yıl temalı ürünler, evinde ufak dokunuşlarla büyük değişiklik yapmak isteyenlerin radarına takılacak nitelikte. 

Kırmızı ve beyazın hakimiyetindeki yılbaşı temalı servis tabakları, kahve ve çay fincanları gibi sofra ürünleri, hazırlanan yeni yıl masasının konseptini oluşturuyor. Yaşam alanlarında yeni yılın enerjisini hissetmek isteyenlere ise Linens, aksesuar grubunda yer alan dekoratif ürünleri sunuyor. Ahşap geyik, çam ağacı, mumluk, ışıklı biblolar ve cam formundaki dekoratif ürünler, yeni yıl ışıltısını evlere taşıyor. Ev modasında farklılık yaratan Linens'in yılbaşı koleksiyonunu görmek için Linens mağazalarını ve www.linens.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.