Capacity'de Ocak Ayı Atölye Zamanı!

2018-2019 eğitim-öğretim yılı sömestr tatiliyle birlikte ocak ayı, Capacity'de heyecan dolu turnuvalar ve keyifli meslek atölyeleriyle birlikte başlıyor.

2018-2019 eğitim-öğretim yılı sömestr tatiliyle birlikte ocak ayı, Capacity'de heyecan dolu turnuvalar ve keyifli meslek atölyeleriyle birlikte başlıyor. Çocukların heyecanla beklediği ocak ayı yarıyıl tatili, her gün farklı bir etkinlik ile eğlenceli ve verimli bir deneyime dönüşüyor.

Capacity bu ay; 4-5 ve 6 Ocak tarihlerinde Akıl ve Zekâ Oyunları, 12 Ocak Cumartesi günü Strafordan Sevimli Hayvanlar Boyama Atölyesi ve 13 Ocak Pazar günü Alçıdan Özel Tasarım Minyatür Boyama Atölyesi ile sizleri davet ediyor.

Tüm bu özel atölyelerin yanı sıra 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında devam edecek, ?Meslek Atölyeleri? ile de daha önce yaşamadığınız bir sömestr tatili yaşayacaksınız! Teknoloji devinin muhteşem konsol oyunu Xbox ile yepyeni bir heyecan Capacity AVM'yi sarıyor. 19-20 Ocak tarihinde düzenlenecek Xbox Turnuvası ile aksiyon dolu yarışmalar ve yeni oyun arkadaşlarıyla tanışma fırsatı sizleri bekliyor! Tüm etkinlikler Capacity AVM B1 katı havuz alanında gerçekleşecek. Her ay olduğu gibi bu ay da etkinlikler ile dolu ayrıcalıklı bir deneyim yaşayacağınız Capacity AVM'de, etkinlik detaylarını öğrenmek için www.capacity.com.tr adresini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!